Dėl sveikatos problemų teko gydytis Vilniaus miesto klinikinė ligoninės (Antakalnio g. 124) Vidaus ligų diagnostikos skyriuje. Esame nuoširdžiai dėkingos vidaus ligų gydytojai Irmai Jakštienei už rūpestingą gydymą, operatyvius tyrimus, ligų diagnozavimą. Išrašant iš ligoninės buvome detaliai informuotos apie mums būtinus gyvensenos pakeitimus, tolesnį gydymą bei tinkamą medikamentų naudojimą.

Sėkmės Jums, miela gydytoja.

 

 

Pagarbiai Lilija Palšmitienė ir Marija Čepulienė

 

Visuomet žaviuosi savo darbo profesionalais. O kai darbas atliekamas juvelyriškai ir moters kūne beveik nelieka nei randelio, tai tiesiog PUIKU ir nuotaika topinė. Ačiū.

Sėkmės visai gydytojų ir padedančių komandai.

 

Izolda

 

Prieš du mėnesius man buvo atlikta kairės kojos venų operacija. Chirurgas T.Tarasevičius profesionaliai nustatė ligos priežastį ir pats mane operavo. Nuoširdžiai dėkoju kraujagyslių chirurgui T. Tarasevičiui už sugrąžintą sveikatą bei visam medicinos personalui už rūpestį ir dėmesį man.

Pagarbiai Dainius Skukauskas

 

Nuoširdi padėka profesionaliems, šiltiems, dėmesingiems Jūsų klinikos darbuotojams, dalyvaujant mūsų mylimos dukrytės priežiūroje bei gimime! Nuostabūs gydytojai, savo sričių profesionalai ir šilti nuoširdūs žmonės: Dainius Jankauskas, Violeta Drejerienė. Taip pat ačiū mielai akušerei Vidai Baltakienei už pagalbą gimdymo metu ir Vilmai Motiejūnienei.

Agnė Baradinskaitė

 

Labai dėkoju Kraujagyslių chirurgei Jurgitai Adomavičiūtei už operatyvų ir profesionalų mano mamos, Janinos Paliukėnienės, gydymą, nuo hospitalizavimo momento iki pat išrašymo į namus. Mes džiaugiames, jog yra tokių puikių gydytojų, kurie tikrai padeda tada, kai reikia. Taip pat Ačiū visam personalui, kuris intensyviai ir atsakingai rūpinasi ligoniais.

Didelės sėkmės ir sveikatos Jums!

 

Pagarbiai Birutė Paliukėnaitė

 

Norėčiau padėkoti 2-am gimdymo skyriui už puikų bei profesionalų darbą, rūpestį, šiltą bendravimą ir gerą atmosferą. Atskiras didelis Ačiū gydytojai akušerei-ginekologei Ingridai Čepulienei už kruopštų darbą ir atsidavimą savo profesijai. Esu labai dėkinga VMKL akušerijos patologijos skyriui už dėmesį, supratingumą, suteiktą pagalbą bei laiku priimtą teisingą sprendimą. Širdingai dėkoju VMKL naujagimių intensyviosios terapijos skyriui už suteiktą šilumą, palaikymą ir išgelbėtą gyvybę... AČIŪ!!!!!

Julija Štepura

Puslapis 1 iš 92

VšĮ Vilniaus miesto klinikinė ligoninė. Antakalnio g. 57, Vilnius