Neįgaliesiems

 

Vilniaus miesto klinikinės ligoninės Antakalnio klinikoje rekonstruotos Fizinės medicinosi ir reabilitacijos skyriaus patalpos tapo geriau pritaikytos pacientams, tame tarpe ir neįgaliesiems.

Sumontuota nauja fizioterapijos aparatūra yra saugesnė, ergonomiškesnė, daugumoje aparatų įdiegtos kompiuterinės programos, todėl pacientai aptarnaujami greičiau. Nauji aparatai palaipsninei galūnių kompresijai (limfodrenažui), odos švitinimui ne tik UV-A, bet ir UV-B spinduliais leidžia gydyti daugiau susirgimų.

Nauja kineziterapijos įranga – treniruokliai rankų, kelių sąnariams, kompiuterizuotas stuburo tempimo stalas su galimybe pritaikyti mikrobangų terapiją, daugiafunkcinis dviratis - treniruoklis padeda greičiau ir efektyviau pasveikti po įvairių susirgimų ir traumų.

Masažo patalpos po renovacijos tapo erdvesnės, o įsigyti ergonomiški masažo stalai ir kėdės patogesnės pacientams bei personalui.

Parafino, ozokerito aplikacijoms paruošti įsigyta nauja įranga saugesnė personalui, darbas daugiau automatizuotas, todėl kokybiškiau ir greičiau aptarnaujami pacientai.

Padidėjo ir hidroterapijos padalinio galimybės: be plačiai naudojamų povandeninio dušo – masažo, sūkurinių galūnių vonių, atnaujintos deguonies, angliarūkštės, perlinės vonios, Šarko, cirkuliacinis, kylantys dušai. Atnaujinta baseino, vertikalių vonių danga, valymo ir dezinfekavimo įranga visiškai automatizuota, todėl pacientai jaučiasi saugesni, lengviau dirbti personalui. Naujai įrengtas garines pirtis pacientų organizmas toleruoja lengviau, todėl jomis pasinaudoti gali daugiau pacientų.

Skyriuje įrengtas druskų kambarys. Jame apsilankyti naudinga ne tik suaugusiems, bet ir vaikams – tai saugi gydymo ir profilaktikos priemonė nuo peršalimo, kvėpavimo takų ar odos susirgimų. Po renovacijos druskų kambarys turi galimybę pasiūlyti naują paslaugą – haloterapiją, kuri plačiai taikoma vaikams ir suaugusiems įvairių susirgimų gydymui ir profilaktikai. Druskų kambaryje sienos, lubos ir grindys yra padengtos storu druskos kristalų sluoksniu. Kambaryje palaikoma pastovi drėgmė, į orą pro specialias angas purškiamas dispersiškas sausas druskos (natrio chlorido) aerozolis. Smulkios druskos dalelytės plonu sluoksniu padengia odą ir patenka į kvėpavimo takus, tokiu būdu juos dezinfekuodamos ir gydydamos. Natrio chlorido aerozolis pasižymi priešuždegiminiu, broncholitiniu, mukolitiniu (sekreciją bronchuose skatinančiu) veikimu, turi baktericidinį ir bakteriostatinį poveikį kvėpavimo takams – bronchams.

Artėja rudeniškas periodas. Rūpinkimės savo sveikata iš anksto, profilaktiškai. Mes pasirengę Jums padėti.

Mūsų adresas: Antakalnio g. 124, Vilnius.

Informacija tel. (8 5) 234 1736.

Registratūra tel. (8 5) 234 6147, (8 5) 234 6154.

Į procedūras, konsultacijas bei reabilitacinį gydymą būtina išankstinė registracija.

Atkreiptinas dėmesys, kad teikiamos ambulatorinės reabilitacijos paslaugos yra apmokamos teritorinių ligonių kasų.

Informacijos ir registratūros darbo laikas: I-V 700-1900; VI 800-1300.

Fizinės medicinos ir reabilitacijos skyriaus vedėja gydytoja Raminta Bražiūnienė, tel.: (8 5) 274-3851.